Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

NASZA TOŻSAMOŚĆ

Comparello Bello to jakość, smak i tradycja!

Nowoczesne, przyjazne i wyjątkowe miejsce łączące w sobie sekrety i tradycje kuchni Sycylijskiej, Włoskiej oraz inspiracje pięknem, kulturą i bogactwem tamtejszego krajobrazu.

Każdy z nas wie, że od tego jak zaczynamy dzień wiele zależy, a nasze śniadanie to dobry nastrój, który wróży dobry dzień! Kawa, cappuccino czy sok, herbata, gorąca czekolada i soki owocowe serwowane z domowymi ciastami i ciasteczkami. Oprócz specjałów z naszego menu, oferta lunchowa zawiera różnorodne włoskie dania przygotowywane z oryginalnych Sycylijskich produktów. W ramach Happy Hour proponujemy drinki, wina i piwa kraftowe oraz wędliny, sery i przekąski. Na kolację serwujemy natomiast najwyższej jakości mięso, pizze, kanapki i niepowtarzalne hamburgery Comparello Bello.

….Comparello Bello to po prostu dom!

NASI KLIENCI

Comparello Bello to miejsce spotkań codziennych bądź weekendowych, niezależnie od pory dnia, wieku, dla studentów, pracowników oraz rodzin i dzieci.

Przyjazne miejsce, w którym możesz zasmakować wrażeń prosto z Włoch.

Do Comparello Bello możesz przyprowadzić starych znajomych, zdobyć nowych i przede wszystkich zostaniesz przyjęty przez przyjaciół.

FRANCZYZA

Dzięki swojej atmosferze, Comparello Bello z łatwością zagości w sercu tych, którzy chcą pozwolić sobie na chwilę błogiego relaksu i zabawy.

Dołączenie do klubu Comparello Bello oznacza wyróżnienie się unikalnym Włoskim i swobodnym stylem, ukierunkowanym na wysoką jakość obsługi, dobre jedzenie oraz tradycyjną kuchnię Sycylijską i Włoską.

Dzięki wiedzy zdobytej w różnych szerokościach geograficznych, Comparello Bello udostępnia swoim Franczyzobiorcom:

Projekt i dostawę wyposażenia

Nasz personel jest gotowy, aby pomóc Ci w zaprojektowaniu, dostawie i wreszcie uruchomieniu Comparello Bello w Twoim mieście!

Dostawy i wybór włoskich potraw i napojów

Styl Comparello Bello jest zawsze prosty do zidentyfikowania. Z tego powodu wybieramy to, co najlepsze dla wszystkich naszych klientów. W Twojej restauracji zadbamy o najlepszy asortyment napojów i produktów.

Trening dla personelu

Szkolenie personelu jest jednym z podstawowych filarów, na których opiera się „filozofia Comparello”, dlatego też osobiście zajmiemy się tym.

Wsparcie marketingowe 365 dni w roku

Media społecznościowe, strona internetowa, reklama. Nasi franczyzodawcy będą również korzystać z pomocy naszego działu marketingu.

Wyższa rentowność

Comparello Bello prezentuje się jako interesująca inwestycja dla tych, którzy chcą zdywersyfikować swoją działalność lub pomnożyć zyski nawet z niewielkich oszczędności

Wybór przedsiębiorczości

Dla tych, którzy chcą rozpocząć własną, niezależną i dochodową działalność w przyjemnym otoczeniu, Comparello Bello to doskonały wybór, szczególnie odpowiedni dla firmy rodzinnej.

TWOJA OKAZJA BIZNESOWA CZEKA NA CIEBIE!

CHCESZ ZACZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z COMPARELLO BELLO?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TERAZ, ABY UZYSKAĆ DODATKOWE INFORMACJE!

    Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i zarządzanie Twoimi danymi z tej strony internetowej.